KONST / Litografier / Färglitografi 12861430
nr 1286 1430
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), Sverige, daterad 1972,. Signerad, numrerad 70/320. Motivet: 28x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:13:08
100 kr
250 kr
300 kr
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe